Ukraynalı mankenin ‘darp’ iddiasında görüntüler ortaya çıktı

1 ABONE OL

Çeşme’de gerçekleşen olayla ilgili işletmeden yazılı bir açıklama geldi. Açıklamaya göre Ukraynalı mankenin sevgilisi tarafından darp edildiği ifade edildi.

2

Sabah Gazetesi’nden Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre, Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Daria Kyryliuk, dört kız arkadaşıyla birlikte eğlenmeye gittiği beachte güvenliklerin saldırısına uğradığını belirtmişti. İşletme, suçlamaları reddederek iftiraların art niyet taşıdığını ifade etti.

3İŞTE BEACH OF MOMONUN AÇIKLAMASI

İŞTE BEACH OF MOMO’NUN AÇIKLAMASI

“Konuyla ilgili görüntüler bize de ulaştı. Darp olayını kamera kayıtları açıklığa kavuşturuyor. Daria Kyryliuk sevgilisi tarafından darp edilmiştir. Konunun Daria Kyryliuk tarafından aktarıldığı gibi The Beach of Momo ile ilgisi yoktur. Şiddet olayı tamamen ikili arasında yaşanmıştır. Konu yargıya intikal etmiştir ve gereği yapılacaktır.

4

Konuyu Türkiye turizmini zedeleyecek şekilde, sosyal medyada global platforma taşıma çabaları da büyük art niyet taşıyor. Milyonlarca insanı istihdam eden sektör çalışanları adına da konu asla kabul edilemez. İşin uluslarası arenada temize çıkması için tüm çabalarımız devam ediyor.

5

Sorumluluk çerçevesinde, ilk günden büyük bir özenle ağırladığımız konuklarımızın haklarını da gözeterek; tarafımıza hiç hak etmediğimiz suçlamalar yapılmıştır. Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki, konunun bizimle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

6OLAYIN GEÇMİŞİ

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği Çeşme’de, 1 Ağustos’ta gittiği Beach Club’dan çıkışta güvenlik görevlileri tarafından darbedildiğini öne sürüp, Instagram hesabından paylaşımlarda bulundu.

7

Kyryliuk, yüzü kan içindeki fotoğrafıyla yaptığı 3 dildeki paylaşımda, “Sessiz kalmak istemiyorum. Hikayemi; bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum.

8

M. Plajı’nın (Çeşme Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Ben dahil dört kızın yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı rapor verdik. Onlara kör bir göz çevirip durmamalıyız” dedi.

9POLİS İFADELERİNE BAŞVURDU

POLİS İFADELERİNE BAŞVURDU

Ünlü model Kyryluuk ve darbedilen Birleşik Arap Emirlikleri uyruklu arkadaşı Mansoor Saeed Saıf Jabr Alsuwaıdı’nın şikayeti üzerine polis soruşturma başlattı.

10

Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, darbedilen Kyryliuk ve arkadaşı Alsuwaıdı’nın ifadelerini aldı. Polis, ayrıca Kyryliuk’un erkek arkadaşı Baran Güneş ile Jake Peter Wıllıs Flemıng’in olayla ilgili bilgisine başvurdu.

11

Daria Kyryliuk, ifadesinde, tatil için geldiği Çeşme’de erkek arkadaşının da aralarında bulunduğu bir grup ile gittiği Beach Club’dan saat 03.00 sıralarında çıkarken, nedensiz olarak özel güvenlik görevlileri tarafından darbedildiklerini söyledi.

12

Alsuwaıdı de ifadesinde aynı konuyu anlattı. İkili, kendilerini darbeden kişinin isminin ‘Kadir’ olduğunu kaydetti.

13EMNİYETTEN SORUŞTURMA

EMNİYETTEN SORUŞTURMA

Polis, ünlü modelin ismini verdiği kişinin, Beach Club’ın güvenlik müdürü Kadir K. (38), olduğunu belirledi. Polisin telefonla ulaştığı Kadir K., şehir dışında olduğunu söyledi.

14

Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, Beach Club’ın yetkililerinden biri de gerekli açıklamayı sosyal medyadan yaptıklarını belirtip, “Emniyet şu an için işin takibinde.

15

Görüntülü herhangi bir açıklama yapmamamız avukatlar tarafından söylendi. Emniyet olayın iç yüzünü soruşturuyor. Suçlamaları zaten kabul etmedik” dedi.

16GÜVENLİK EKİBİMİZİN OLAYLA İLGİLİ DAHLİ YOK

‘GÜVENLİK EKİBİMİZİN OLAYLA İLGİLİ DAHLİ YOK’

Beach club tarafından sosyal medyada yapılan yazılı açıklamada ise “İşletmemizin otopark kısmında iki grup arasında çıkan kavgaya güvenlik görevlilerimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır.

17

İşletmemizde geçirdiği vakitlerde, kendisi arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekanda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir.

18

Taraflar güvenlik bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım’ın evine gittiği ve komşuları ile de kavga ettiğini ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir” denildi.

19

Açıklamada ayrıca Daria Kyryliuk’un Instagram’daki paylaşımında iddia ettiği gibi meydana gelen yaralanmada işletmenin güvenlik ekibinin hiçbir dahli olmadığı da savunulup, “Daira Kyryliuk ve beraberindekiler 2 Ağustos’ta tekrar mekanımıza gelmişlerdir” denildi.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir