Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Türk Kahvesi Maskesi

Siyah noktalar en çok kasvet sürüklediğimiz mevzulardan biridir. Ne yaparsak yapalım kurtulamayız gibi gelsede kumpaslı uygulayacağımız herşeyin bereketi olduğuna inanıyorum. Suratımıza uygulayacağımız bu maskeden evvel cildimizi maske için hazırlamalıyız. Bunun için ilk evvel buğu banyosu yaparak başlayabiliriz.

Kahve Maskesinden Evvel Buğu Banyosu

Siyah noktalarınız için yapacağınız maskeyi yapmadan evvel gözeneklerinizi açmak için en iyi usul buğu banyosudur.

Bir kabın içine su koyarak ocakta kaynatın kaynayan suyu alarak başınızın üstüne bir havlu veya tülbentle örtün 30 cm mesafe vazgeçerek 5 dakika müddet içinde suratınızı buğuya tutun.

Malzemelerimiz:

1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi1.5 Tatlı kaşığı taze bunalmış limon suyu

Malzemeleri sırça bir kasenin içinde hazırladıktan sonra bu karışımı suratımıza uyguluyoruz. Aşığıdan yukarıya zarifçe sürmek gekiryor. Maskeyi uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyip bol soğuk su ile duruluyoruz. Daha sonra tonik ve ıslatıcınızı sürdükten sonra canlı bakımlı bir cilde sahip olacağınıza eminim.

Not: Bu maskemizi uyguladıktan sonra ki günler içinde kesinlikle güneş kremi kullanmanız gerekmektedir ve müddet sorarsanız 15 günde bir uygulanması gereken maske evvelinde yapılırsa cildinizi tahriş edebilirsiniz.

Yafta yüzdeki siyah noktalar nasil giderilir siyah noktaların pakliği siyah noktalar için neler yapılabilir siyah noktalar siyah noktalar için neler yapmalıyım? natürel yolla cilt bakım maskeleri natürel cilt maskeleri Cilt Maskeleri siyah nokta nasıl yok edilir

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir