Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti. Cenaze programı belli oldu.

1

Diva Bülent Ersoy, dün Nur Yerlitaş’ın ardından annesini de kaybetti.

2

Acı haberi ünlü şarkıcının basın danışmanı Arzu Acay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

3

Ardından Necla Poyraz’ın cenazesinin tarih ve saati de açıklandı.

4

Ersoy’un annesi Necla Poyraz’ın cenazesi, 29 Nisan Çarşamba günü öğlen namazına müteakip Zincirlikuyu Camii’nden kaldırılacak.

5

Bülent Ersoy’un yakın arkadaşı, beyin tümörü tedavisi gören ünlü modacı Nur Yerlitaş (64) da dün yaşamını yitirmişti.

6

Diva, dostuna şu sözlerle veda etti: Önce dostum, sonra modacım, canım Nur’um… Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım… San’atında ordinaryus profesör seviyesindeki bilgi birikimin ile mücehhez şov dünyasının yaratıcı bir markasıydın sen… Veee.. ben 35 senedir seninle hep iftihar ettim ustalığından ötürü seninle Nur’um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkıyla uğurluyorum seni arkadaşım… “Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgarına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına” ruhun şad, mekanın cennet olsun. Nurlar içerisinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm… Oya’ya (Aydoğan) da selamımı söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim.

7

Öte yandan ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla annesini kaybeden Bülent Ersoy’a başsağlığı dileklerini ilettiler. İşte o paylaşımlar…

8SEDA SAYAN

SEDA SAYAN

“Başın sağolsun halam… Allah sabrını versin. Necla Teyzeme Allah’tan rahmet diliyorum…”

9DENİZ SEKİ

DENİZ SEKİ

“Allah’ım sen sevenlerine sabır ver. Önce canımın içi Nur, sonra sevgili Bülent Ersoy’un anneciği Necla Poyraz… Ayrıca çok kıymetli bir anneannem vardı Nusret Kunter, bugün onunda ölüm yıl dönümü. 27 Nisan tarihini ömrüm boyunca unutamayacağım. Sabahtan beri ağlıyorum. Mekanınız cennet olsun melek kadınlar.”

10SİBEL CAN

SİBEL CAN

“Bülent Hanım çok üzgünüm. Mekanı cennet olsun annenizin. Allah sabır, dayanma gücü versin size…”

11SAFİYE SOYMAN

SAFİYE SOYMAN

“Sevgili Diva’mın annesi Necla Hanım vefat etmiştir. Başı sağ olsun, mekanı cennet olsun. Gerçekten çok iyi bir evlat; annesine, babasına düşkünlüğü ile bilinir. Başın sağ olsun. Bugün iki acıyı birden yaşadın, Allah sabır versin. Nurlar içinde uyusun çok mübarek güzel bir günde iki sevdiğin insanı kaybettin Allah sabır versin Diva’m. Allah sizlere ömür versin sevdiklerinize…”

12ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

“Bugün çok kötü bir gün. Bülent Hanım canı anneciği Necla Teyze’yi kaybetti. Necla Teyze, özel bir kadındı. ‘Bülent Ersoy Show’u çekerken çok güzel günlerimiz oldu. Güle güle Necla Teyze, yattığı yer nur olsun…”

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir