Bir zamanların en çok izlenen dizisi oyuncuları 14 yıl sonra bir arada

1 ABONE OL

Bir döneme damga vuran gençlik dizisi ‘Kavak Yelleri’nin müziklerini yapan Pinhani, 2006’da çıkardığı ‘İnandığın Masallar’ albümünde yer alan ‘Dön Bak Dünyaya’ şarkısına, 14 yıl sonra efsane yapımın ekibiyle klip çekildi.

2

Sosyal medyada gündem olan klipte, bir döneme damgasını vuran dizide rol alan Aslı Enver, Pelin Karahan, İbrahim Kendirici ve Ceren Moray gibi birçok ünlü oyuncu yer aldı.

3

Pinhani, YouTube’da kliple ilgili şu ifadeleri kullandı:
“2007’de başlayıp 2011’de sona eren ‘Kavak Yelleri’, oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli.”

4

“Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir ‘iş’imiz olmadı.”

5

“Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık.”

6

“Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar.”

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir