Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer

Ağda sonrası sivilce nasıl geçer; Ağda operasyonu sırasında kıl köklerinin şiddetli bir şekilde yerinden çekilmesi bölgeyi uyararak sivilce yaradılışına neden olabiliyor. Ağda sonrası sivilce nasıl geçer Kadinay.Net sizler için araştırdı.

Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer..

Ağda yapmanın en büyük cilde zararlarından birisi sonrasında cildin tahriş olmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir! Ancak bu meseleyi sivilce evveli alacağınız ihtiyatlarla ortadan kaldırmanız mümkündür.

Ağda sırasında Sivilce Önlemek İçin;

Ağda kaynaklı oluşan sivilceleri ortadan kaldırmak için en iyi usullerden biri, ağda evvelinde ve sırasında soğuk kompreks yapmaktır.Bunların yanında elbise olarak pamuklu mahsulleri seçim etmelisiniz.Cildin terlemesini yasaklamak için pamuklu kumaş kullanımı arttırılmalıdır.Bir öteki teklif ise ağda evveli peeling tesirli beden şampuanı kullanmaktır.Bu operasyonu bir havlu dayanağıyla ılık su ile nemlendirerek uygulaya bilirisiniz.Bu sayede ölü tenden kurtulur ve ciltteki fazla yapı uzaklaştırabilirsiniz.

Ağda sonrası oluşan Sivilceleri geçirmek için ise;

Oluşan sivilcelerin genişlememesi için sivilce oluşan bölgeye netlikle elle dokunmayınız.Eğer değerseniz sivilceler yayılır.Eğer ağda sonrası sivilceleriniz oluştuysa, bir vakit havuza girmeyiniz.Duş alırken ise küvet yerine ayakta duş almayı seçim edin.Fazla egzersiz yapıp terlememeye itina gösterin.Terlemeniz sivilce bölgesini şiddetlendirir ve yayar.Ağdadan sonraki gün peeling tesirli beden şampuanı ile fazla bastırmadan yıkayınız.Tahrişi almak için soğuk kompreks uygulayın sivilce oluşan bölgelere.Ve cildinizin hava alabileceği elbiseler giymeye itina gösterin.

Yafta ağda Ağda sonrası sivilce Ağda sonrası bakım Ağda sonrası sivilce rehabilitasyonu Ağda sonrası sivilcelere ihtiyat Ağda Sonrası Sivilce Nasıl Geçer Ağda sonrası oluşan sivilceler Ağda sonrası alerji Ağda sonrası alerji nasıl geçer Ağda sonrası alerji rehabilitasyonu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir